Nasi partnerzy: Pasmanteria dodatki krawieckie - sklep internetowy

sobota, 20 sierpnia 2016

Piórnik

Nie da się ukryć, że szkoła już sapie zimnym oddechem po rozgrzanych jeszcze letnim słońcem plecach. Czas biegnie nieubłaganie. Jednak możemy się cieszyć, bo w niektórych krajach (patrz np USA) dzieci już rozpoczęły rok szkolny. Biedactwa.
Z drugiej strony, jak przyjdzie słota i niepogoda, to lepiej nos w książkę wsadzić i wpuścić do mózgu trochę wiedzy niż umierać z nudów lub tępić umysł w grach komputerowych czy durnych serialach telewizyjnych.
Tak czy siak do szkoły trzeba wracać. No ale ten powrót wcale nie musi być smutny i nieprzyjemny. Oprócz bagażu wspomnień z wakacji, którymi koniecznie od progu trzeba podzielić się z tak dawno niewidzianymi kolegami, warto mieć przy sobie mięciutkiego przyjaciela. Takiego przyjaciela, którego jak tylko nauczyciel zobaczy, to nie zabierze, bo to przecież piórnik, a piórnik to podstawowe wyposażenie każdego ucznia ;)


Ten z zdjęcia znalazł już wygodne miejsce w plecaku i opiekuje się piórem, ołówkami i co tylko potrzebne. Oby służył długo i koił wszystkie troski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...